JASNĚNKA


Jasněnka

Speciální řada chalupářských svíček, vyrobena ze starožitných, zapomenutých hrnečků, které tak získávají nový význam. Prosím vezměte v úvahu fakt, že hrnečky jsou místy otlučené, barva někdy není úplná a jedná se tedy o jedinečné svíčky, ze kterých sálá kouzlo starých časů, kdy každá z nich je pouze po jednom kusu, výjimečně po dvou. Vzhledem k tomu, že nejsem u těchto hrnečků schopna zajistit testování, tak v případě, že by porcelán stářím při hoření prasknul, anebo došlo k jinému poškození při použití (což by se dít nemělo), zašlu Vám poukaz na novou svíčku dle Vašeho vlastního výběru.

Přála bych si, aby tato výjimečná řada svíček byla ozdobou Vaší chalupy, nebo venkovské zahrady a navodila nostalgickou atmosféru starých dob.

Vyrobeno s láskou.

Nabízené esence


levandule, šalvěj, máta, meduňka s citronelou, santalové dřevo, kadidlo s pomerančem, škořice

(nabídku pro vás postupně rozšířím o další uklidňující vůně)

Byliny a květy


mateřídouška, třezalka, růže, jalovec, semena šišek

(poznámka: může se měnit v závislosti na sézóně)

SVĚTLA Z LESA


Světla z lesa jsou svíčky vyrobené výhradně z přírodních ingrediencí (stoprocentně rostlinný sójový vosk, bavlněný knot, vlastnoručně sesbírané a sušené byliny, přírodní vonné esence). Sójový vosk neobsahuje žádné stopy parafínu ani ropy a je šetrný k přírodě. Každá svíčka je unikátní co do složení bylin i designu. Obaly svíček tvoří vždy originální hrnečky a skleničky, které neztratí svůj účel ani po dohoření svíčky, protože je vybírám tak, aby byly dekorací samy o sobě. Speciální edicí jsou hrnečky a skleničky nalezené ve starožitnictvích a uměleckých bazarech, ve kterých plamínek mých svíček zažehne nový život a dá jim tak i nový význam. Uklidňující vůně bylin a energie přírody dodá Vašemu domovu správnou atmosféru pro večerní relaxaci nebo posezení s rodinou či přáteli. Byliny, květiny i vonné esence jsou proměnlivé v závislosti na ročním období. Aktuálně je možné objednávku realizovat prostřednictvím objednávkového formuláře, e-mailem nebo telefonicky.

Světla z lesa neprosvětlí jenom Váš domov, ale také pomohou Záchranné stanici živočichů Makov (www.makov.cz), kdy z prodeje každé svíčky věnuji 50 Kč právě na záchranu lesní zvěře.


FOTOGALERIE


Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka Jasněnka JasněnkaJasněnkaJasněnkaJasněnkaJasněnkaJasněnkaJasněnka

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

Oheň je mocný živel, který si zaslouží náš respekt. Světla z lesa jsou svíčky, se kterými musíme zacházet moudře s ohledem na naše vlastní bezpečí.

Dbejte proto pokynů níže, které Vám rovněž přikládám do každého balení.

Norma ČSN EN 15494 určuje povinnost značení svíček určených k hoření v místnostech následovně:


  • Hořící svíčku nenechávejte nikdy hořet bez dozoru,
  • hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat,
  • mezi hořícími svíčkami vždy ponechejte vzdálenost nejméně 40-50 cm,
  • hořící svíčku nenechávejte na nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit,
  • neumisťujte svíčku do blízkosti zdroje tepla,
  • umisťujte svíčky ve vzpřímené poloze,
  • nepohybujte svíčkou během hoření,
  • nenechávejte vyhořet do úplného dna skleničky.oddelovac